אני רוצה לשמוע פרטים נוספים מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  קרן אור כאן על מנת להגשים לכם את החלומות

  פעמים רבות אנו רואים באפליקציות השונות בתים פשוט מרהיבים. דירות קטנות בחוץ לארץ המעוצבות בצורה ייחודית, שלא ברור מי הצליח לחשוב עליה. אפשר לראות את כל חשבונות האינסטגרם הנוצצים המציגים בתים בסגנונות בוהו- שיק מודרניים ומלאי חיות. הבתים אלו תמיד נראים כל כך מושקעים ולא ברי- השגה. מה אם היינו אומרים לכם שבית החלומות שלכם דווקא אפשרי? שכל הצרכים שלכם יכולים להתגשם, אפילו בתוך דירה קטנה ונטולת חלונות. כן, כן- פשוט כך, עם מומחית בעיצוב פנים כל חלל יכול להגיע למקסימום האסתטיקה שלו. סטודיו קרן אור – אדריכלות ועיצוב פנים הבחירה המושלמת עבור מעצבת פנים חיפה, קריות וכל אזור הצפון.

  טיפים והמלצות

  תחום העיצוב צמח והתפתח רבות בשנים האחרונות. ההיצע הנרחב לעתים מקשה על בחירת הלקוח אשר אינו מומחה בתחום. הטיפ הראשון שלנו הוא לערוך סקר שוק מקיף. ניתן לעשות זאת באמצעות שיחות עם חברים ומשפחה, בדיקה על אנשי מקצוע מומלצים ושימוש באינטרנט. לכל איש מקצוע יש אתר בו תוכלו להתרשם מן הסגנון העיצובי והאווירה. מובן כי טרם היציאה לדרך מקצועית משותפת, ערכו פגישת ייעוץ בה תוכלו להתרשם מהמעצב ולשתף אודות הצרכים והרצונות שלכם. זכרו כי פרויקט מסוג זה יכול לקחת תקופה ארוכה, וכדאי לבחור בן אדם שתוכלו להסתדר אתו ולשתף פעולה. בקשו לראות תיק עבודות, כדי להתרשם מן האיכות של הפרויקטים הקודמים. אז קדימה, מעצבת פנים חיפה אשת המקצוע שאתם צריכים כדי להפוך את ביתכם לבית החלומות.

  תהליך העבודה

  מעצבת פנים חיפה, תל אביב, ירושלים או כל מקום אחר תעבוד באותה דרך עבודה מקצועית ומסודרת. תהליך העבודה כולל כאמור, פגישת ייעוץ. לאחר מכן, תתרשם אשת המקצוע מן הנכס ותבין אילו התאמות דרושות כדי להגשים את הצרכים המדויקים שלכם. חשוב שתדעו מראש את היקף הפרויקט וגודל התקציב הייעודי עבורכם ותפעלו בשקיפות מול המעצבת. כלל המידע יובא בחשבון בתהליך בניית תוכנית עבודה מפורטת שתוגש אליכם. כשתאשרו סופית את התוכנית, ניתן יהיה לקבל "אור ירוק" ולצאת לדרך.

  זה הרגע

  אם אתם כבר תקופה מתלבטים, משהו מרגיש לא מדויק בבית- אבל לא ברור לכם עד הסוף, הגיע הזמן להפסיק להתלבט. אנחנו בצוות סטודיו קרן אור – אדריכלות ועיצוב פנים עם שנים של ניסיון בתחום העיצוב, יכולים להרגיע אתכם ולהגיד שמדובר בהחלטה משתלמת ביותר. עם קצת כסף והשקעת זמן, תוכלו להגיע לבית בנוחות מקסימלית ועם האסתטיקה שתמיד רציתם. חייגו עוד היום 052-8521529

  אני רוצה להזמין שיחת יעוץ

  מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט