שתף:

Picture of קרן אור מלכא

קרן אור מלכא

אני קרן אור מלכא, הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים. אני מעיזה ונועזת, אוהבת אסתטיקה ברמות על, כל דבר שאני נועגת בו חייב לדבר בשפה עיצובית מיוחדת! עם יכולות שרכשתי במרוצת השנים מעולם הרוח והניסיון הרב שצברתי אני יודעת לאבחן באופן מדויק מה הצורך האמיתי של הלקוח ולהביא אותו לשם בצורה מקצועית, אדיבה מה שהופך את תהליך העבודה מולי לחוויה חיובית מהנה. לפני מספר שנים החלטתי לפתוח את המדרשה לעיצוב ולהכשיר את הדור הבא. להוות גשר עבור הנדסאי אדריכלות ומעצבי פנים שסיימו את לימודיהם ומגששים את דרכם לעולם המקצועי בחשש ובעיקר לבד. פתחתי חממה ובית חם שם אני מעבירה סטאז', העשרה והתפתחות ובעיקר מלווה אותם בצעדיהם הראשוניים בדרך להצלחה העסקית שלהם והגשמת החלום. היופי שבפרקטיקה, השלמות שהפשטות ההשראה ברוח הזמן הכל בחיוך וקרן אור אחת.

מתי כדאי לשכור אדריכל / מעצב פנים?

אם החלטתם שאתם רוצים לשנות את חלל ביתכם, להוסיף ממ”ד או כל תוספת בניה, מרפסת, או שיפוץ אחר, או הילדים יצאו מהבית, הילדים חזרו לבית ואתם רוצים לשנות את החלוקה הפנימית – זה הזמן להתחיל להתעניין בשכירת אדריכל או מעצב פנים כדי להבין את הפרוצדורה, לוחות הזמנים ואומדן עלויות.

לחילופין, אם אתם רוצים לעבור דירה לדירה חדשה בפרוייקט חדש, או בניית ביתכם על קרקע, דו משפחתי ואו’, גם כאן כאשר מתחיל לצוץ הרעיון זה הזמן להתעניין בשכירת אדריכל או מעצב פנים. בניית בית מתאימה יותר לאדריכל וניתן לשלב מעצב פנים לעיצוב כולל של פנים הבית. אדריכלים רבים נוטים לסגל לעצמם יכולות עיצוב פנים, אך לא תמיד הם אכן השתלמו בכך ויכולים לעזור לכם לעצב את ביתכם בצורה מקצועית נאותה.
ההאופטימלי הוא לשלב בין השניים.

בקיצור, מרגע המחשבה, כדאי להיוועץ עם אדריכל / מעצב פנים, לפני עוד החתימה על ההסכם עם הקבלן.

אדריכל / מעצב פנים מנוסים, יכולים לכוון אתכם עוד טרם חתימות חוזה, הסכם ולחסוך לכם כספים רבים הנובעים מתוספות וחוסר ידע והבנה ראשוניים בהתנהלות מול הקבלן.

בברכת הצלחה חוויה מהנה,

קרן אור

צור קשר