אני רוצה לשמוע פרטים נוספים מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  מחפשים המלצות על מעצבת פנים בצפון?

  Home sweet home אומר הביטוי המוכר המתנוסס בכל כך הרבה שלטים על הדלת ברחבי הארץ. אבל איך הופכים את ביתנו למתוק ושלנו? שאלה זו לא תמיד ברורה. פעמים רבות, אנו מוצאים עצמנו לא מרוצים עד הסוף מביתנו, מרגישים שמשהו לא מדויק ומתקשים להבין למה. אם זה המצב עבורכם, או שאתם בכלל עוברים לבית חדש, אתם זקוקים לשירותי עיצוב פנים. תושבי צפון הארץ, הכירו את סטודיו קרן אור- אדריכלות ועיצוב פנים. קרן אור היא מעצבת פנים בצפון מן המובילות בארץ, ידועה בעיצובים אסתטיים משגעים והתאמה מדויקת ללקוחותיה במגוון סגנונות.

  איך לבחור מעצבת פנים בצפון

  תחום עיצוב הפנים פורח ומשגשג בארץ בשנים האחרונות. אין זה מפתיע, בהתחשב בכך שמדובר בשירות לו זקוקים מרבית האנשים. עם כל ההיצע, לעתים לא ברור איך לבחור מעצבת פנים בצפון, במרכז ובדרום. תחילה, נמליץ לכם להבין את הצרכים והרצונות שלכם. ברגע שאתם תהיו מכווננים על המטרה שלכם, תוכלו לדעת יותר איזה סגנון עיצובי אתם מחפשים. הטיפ המרכזי שלנו הוא לא להתבייש- תשאלו את כל השאלות שחשובות לכם, אודות התקציב, הניסיון וההשכלה של איש המקצוע שעומד מולכם. בקשו לראות תיק עבודות ותוכלו להבין האם מדובר בסגנון עיצובי שאתם מתחברים אליו. יש סגנונות יוקרתיים, יש עיצובים מודרניים או קלאסיים ושימוש בפלטות צבעים שונות ומגוונות בהתאם לרצונכם.

  קדימה לעבודה

  בתהליך העבודה העיצובית עם מעצבת פנים בצפון תעברו מספר שלבים בדרך לתוצאה מושלמת. כאמור, תקיימו בשלב הראשון חשיבה משותפת אודות העיצוב ותיאום ציפיות בהיבט התקציב. לאחר מכן, תיקח אשת המקצוע את כל המידע הנתון ותגבש אותו לכדי תוכנית עבודה מפורטת. תוכנית העבודה תועבר אליכם ותמתין לאישורכם. התוכנית תכלול פירוט על אנשי המקצוע המשתתפים בפרויקט בהיבט השיפוצים והאינסטלציה, תאריכים לקניות ובחירת חומרי עבודה שונים ותאריך סיום הפרויקט. אנו מתחייבים על עמידה במערך שהוגש בפניכם, מבלי חריגה מהתקציב והדד ליין.

  המשרד שלנו

  סטודיו קרן אור- אדריכלות ועיצוב פנים אחד מן המשרדים הידועים בצפון הארץ. עבורנו, הדרך חשובה בדיוק כמו התוצאה. יחד נוכל לשתף פעולה באווירה קשובה ונעימה ולהגיע לתוצאות אסתטיות ומרהיבות.

  אני רוצה להזמין שיחת יעוץ

  מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט