אני רוצה לשמוע פרטים נוספים מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  מה ייחודי בתהליך עיצוב פנים של בתים פרטיים?

  בין אם במושב, בקיבוץ או אפילו בעיר – עיצוב פנים של בתים פרטיים הוא עיצוב הדורש עין חדה, מקורות השראה רבים, חוש אסתטיקה מפותח וידע רב שנצבר בשנים של עבודה מעשית בעיצוב ובתכנון. עולם עיצוב הפנים רחב, מגוון ומכיל בתוכו התמחויות שונות. הכינוי "מעצבת פנים" יכול להתייחס לאשת מקצוע המתמחה בעיצוב דירות קטנות, וילות פרטיות, משרדים, חללים מסחריים ועוד. כאשר מדובר בבית פרטי – חשוב להיעזר בשירותיה של מעצבת פנים מקצועית בעלת ניסיון ייעודי בתחום.

  כל תחום התמחות בעיצוב פנים מכיל אינספור דקויות הדורשות החלטות רבות בנוגע לעיצוב ותכנון, העונות לאתגרים נקודתיים ולצרכים שונים. אנו, בסטודיו קרן אור, אספנו עבורך את כל מה שייחודי בתהליך עיצוב פנים בתים פרטיים, כדי להדגיש עד כמה הוא שונה ודורש פרקטיקה יסודית ומקצועית.

  עיצוב למידותיו של הלקוח

  במקרים רבים, בתים פרטיים תוכננו עבור הבעלים המקוריים של הבית. אולם, במציאות שלנו, רכישת בית פרטי מיד שנייה היא עניין שבשגרה. כדי לדעת לקרוא את תוכניות הבית הקיימות ולהתאים את השינויים הנדרשים עבורך כבעלים של הבית החדש, נדרשת בקיאות מקצועית של המעצבת, החורגת מתחומי העיצוב הקלאסיים. הגשת תוכניות, עבודה מול קבלן שיפוצים, ספקים שונים ועוד היא חלק בלתי נפרד מהתהליך כאשר מדובר בבית פרטי.

  עיצוב בית פרטי מאפשר לך יותר

  בבית פרטי כמעט אין מגבלה על השינויים שניתן לבצע: שינוי חזית הבית, הרחבה, תכנון קומה שנייה או שלישית, פתיחת חלונות, הוספת יחידת דיור ועוד. כל אלו הם שינויים ייחודיים לבתים פרטיים (דירה בבניין לא מאפשרת משחק רב כל כך). לכן, הכרות עם הבירוקרטיה הענפה הנדרשת, בחינת האפשרויות בהיבט ההנדסי – לצד העיצובי, מיקסום התכנון בשטח הנתון ועוד – כל אלו תחת אחריותה של מעצבת פנים המתמחה בעיצוב בתים פרטיים.

  יכולת ניהול תקציב

  כאשר מדובר בבית פרטי, במקרים רבים ההשקעה הכספית הכרוכה בעיצוב הבית גבוהה יותר מאשר בדירה. חשיבות בניית תקציב נכון, עם תעדוף חכם ופרקטי היא מלאכה בפני עצמה. לצד זה, עמידה ביעדים, צפי לחריגות תקציב ועוד – הן חלק מארגז הכלים הייחודי עמו מגיעה מעצבת בתים פרטיים.

  להפיק את המיטב מעיצוב הבית

  בחירה במעצבת פנים עבור ליווי תהליך העיצוב של הבית הפרטי שלך, היא בחירה משמעותית הנעשית עוד בתחילת הדרך. קרן אור מלכא, הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים, בעלת סטודיו "קרן אור", היא מעצבת פנים מנוסה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים. הכרות עם הלקוח, קשב לצרכים, יסודיות, אסתטיקה וחדשנות הם חלק בלתי נפרד מתפיסת העולם העיצובית של הסטודיו בראשותה. אנו מזמינים אותך לעיין בתיק העבודות באתר וליצור עמנו קשר לכל שאלה נוספת.

  אני רוצה להזמין שיחת יעוץ

  מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט