אני רוצה לשמוע פרטים נוספים מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  טיפים ועצות בנוגע לעיצוב בית פרטי

  בית זה הרבה יותר מארבעה קירות. זה מקום המפלט שלנו, המקום לסגור את הדלת מהמציאות והעומס של חיי היומיום ולהיות רגע בשקט ושלווה בחיק משפחתנו. בית פרטי נשמע כמו האופציה המושלמת ליצירת תחושת פרטיות משפחתית וקסומה. האמת היא, שבתחום עיצוב בית פרטי יכולות לעלות הרבה דילמות המצריכות עין מקצועית! בין אם מדובר בבית גדול, או בשטח קטן יותר- חשוב לדעת לאפיין את היתרונות והחסרונות של המרחב, כך שהיתרונות יגיעו לכדי מקסימום מימוש הפוטנציאל ואת החסרונות נוכל לטשטש עד כמה שניתן. סטודיו קרן אור- אדריכלות ועיצוב פנים זה המקום שלכן להתייעץ, להתלבט ולהגיע לבית הכי מדויק עבורכם.

  כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

  עיצוב בית פרטי מצריך מחשבה על כל הפרטים. קודם כל, גודל החלל והתאמת העיצוב בצורה שהבית ייראה גדול ומאוורר עד כמה שאפשר. ישנה חשיבות רבה לשימוש מקסימלי בתאורה טבעית והתאמת גופי התאורה למקומות הפחות מוארים בבית. תחום עיצוב הפנים, הוא הרבה מעבר לבחירת רהיטים. יש מגוון סגנונות, פלטות צבעים אפשריות לשימוש והתאמת החלל לצורכי הדיירים.

  תהליך העבודה

  בתחילת כל תהליך עיצובי מוצלח יש תיאום ציפיות והבנה הדדית בין הלקוח למעצב. קודם כל, חשוב שהמעצב יבין את סגנון עיצוב בית פרטי עליו חלמתם. אם אינכם מכירים כלל סגנונות- זה ממש בסדר. תספרו על עצמכם למעצב והוא יוכל לתרגם את הרצונות שלכם לקו עיצובי מהוקצע. חשוב שהמעצב יבין מה התכנון שלכם עבור הבית ומי אתם- כך למשל העיצוב עבור זוג ללא ילדים, לעומת העיצוב עבור משפחה הוא שונה בתכלית כתוצאה מהצרכים המשתנים. היבט קריטי נוסף הוא תכנון התקציב. הקפידו לעבוד עם מעצב שיכול לעבוד בהיקף התקציב והפרויקט בו אתם מעוניינים. לאחר שכל הפרטים גובשו, יבנה איש המקצוע תוכנית עבודה מדויקת ומפורטת הכוללת דד ליין לסיום הפרויקט. אנחנו מתחייבים על עבודה בדיוק בהתאם לתוכנית, מבלי הפתעות בהיבט ההוצאות או התאריכים שנקבעו מראש.

  בואו נצא לדרך משותפת

  אז קדימה, למה אתם מחכים? זה הזמן לצאת לדרך מרגשת ומקצועית עם סטודיו קרן אור- אדריכלות ועיצוב פנים, עם ניסיון של שנים ואלפי בתים מאושרים מאחורינו- הגיע גם הזמן שלכם ליהנות מהבית שתמיד חלמתם עליו.

  אני רוצה להזמין שיחת יעוץ

  מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט