אני רוצה לשמוע פרטים נוספים מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  במה שונה עיצוב פנים בתים פרטיים מעיצוב דירה?

  אחת מהשאלות הראשונות שאנו מציפים בתהליך עיצוב פנים חדש היא האם מדובר בפרויקט עיצוב פנים בתים פרטיים או בעיצוב דירה (בין אם שכורה, או בבעלות הלקוח). לכאורה, לא אמורה להיות הבחנה באופן בו מתנהל תהליך העיצוב. אז מדוע אנו שואלים בכל זאת? בהמשך אפשר לקרוא על ההבדלים המשמעותיים המשפיעים על תהליך העיצוב.

  תשתיות

  בבית פרטי אנו בוחרים כיצד למקם את תשתיות המים, החשמל וכדומה, ביחס לתוכניות הפרטיות שלנו. לכן, מתאפשר תכנון גמיש ללא תלות בנכס אחר החולק עמנו תשתית בה יש להתחשב. מכאן, כל שינוי מתקבל בקלות רבה יותר. לעומת זאת, בדירה – כל נזילה באמבטיה קשורה גם לדירה שנמצאת מתחתינו וכל שינוי שנרצה לעשות תלוי בגורמים נוספים וביכולות הנוכחיות של התשתית הקיימת.

  שינויי פתחים

  אנו חיים בעולם בו אחד מהקריטריונים המשמעותיים לתמחור הנכס הוא מספר כיווני האוויר הקיימים. אם אנו גרים בבית פרטי, נושא שינוי הפתחים נהנה מהקלה משמעותית, כזו שלא דורשת את הסכמת השכנים או הרשויות והמעצבת יכולה לשחק עם האפשרויות השונות. לעומת זאת, כאשר מדובר בדירה – האפשרויות מוגבלות בהרבה. החל מהתחשבות בבניין הסמוך, התערבות ועד הבניין וכלה במגבלות המחמירות בכל הנוגע לשינוי מראה הבניין.

  גמישות עיצובית ותכנונית

  כאשר אנו ניגשים לפרויקט של עיצוב פנים, אנו לוקחים בחשבון את השינויים והצרכים העתידיים של הלקוחות שלנו.

  • הרחבת המשפחה
  • התאמת הבית לגיל השלישי
  • הצורך המשתנה בפרטיות עבור הילדים, כמו המעבר מחדר משותף לפרטי

  מדובר בצרכים מוכרים בעיצוב הבית, ללא קשר אם מדובר בבית פרטי או דירה. בתכנון ועיצוב בית פרטי נוכל לחשוב מראש על הנחת יסודות שיאפשרו השקעה בקומה נוספת בעתיד, או את הרחבת הבית במסגרת השטח המותר לבניה. לעומת זאת בעיצוב דירה, ניקח בחשבון את המ"ר הנתון ונמצא את הדרך להתאים את החלל לצרכים המשתנים, בהתאם למגבלות קיימות. למעצבת פנים מנוסה תהיה היכרות קרובה עם הבירוקרטיה הנדרשת מול הרשויות במקרה שנרצה להוסיף מרפסת לדירה, או לסגור אחת עבור הרחבת הבית.

  כל בית מכתיב אתגר ופתרון ייחודי

  לכל סוג של פרויקט אתגרים משלו. אולם, בכל הנוגע לעיצוב פנים עבור בתים פרטיים מול עיצוב דירה, המענה הנדרש לכל סיטואציה שונה בתכלית. על כל אתגר שלא יגיע, בכל צורה שהיא, חשוב לדעת כי עומדת לצידנו מעצבת פנים מנוסה, המעורה בפרקטיקה הנדרשת לכל מבנה ומבנה. סטודיו קרן אור מתמחה בעיצוב פנים עבור בתים פרטיים ודירות, מכיר ביתרונות והחסרונות של כל אחד מהתהליכים ויודע להפיק את המיטב מכל אתגר. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום ולהתחיל את התהליך המרגש והמשמעותי הזה יחד.

  אני רוצה להזמין שיחת יעוץ

  מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט