אני רוצה לשמוע פרטים נוספים מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  איך נדע מאיפה להתחיל? מה השלב העיצובי הראשון?

  תושבי הערים הגדולות בארץ כמו תל אביב, חיפה וירושלים- אתם בטח כבר מבינים את אתגרי הדיור העומדים בפניכם בעיר גדולה. אתגרי הדיור בעיר עשויים להיות קשורים למרחבים, לרעש החיצוני ולתאורה הטבעית. מובן כי לכל בית היתרונות והחסרונות הייחודיים לו, אך דווקא הבחירה בתחום עיצוב פנים בחיפה או בכל עיר גדולה אחרת- יכולה לפתור רבות מן הבעיות ולשדרג את חווית החיים למקסימום האסתטי והנוח שניתן! סטודיו קרן אור – אדריכלות ועיצוב פנים זה המקום בשבילכם.

  טיפים וסגנונות עיצוב

  כשאנו נדרשים לבחירת עיצוב פנים בחיפה לעתים קשה לדעת באיזה מעצב לבחור. נמליץ לכם להסתמך על המלצות של משפחה וחברים כמקור לקבלת ההחלטה והבנת החוויה בעבודה מול המעצב בו אתם מתעניינים. זכרו כי חשוב מאד לקיים פגישת ייעוץ טרם קבלת ההחלטה, מכיוון שעבודת העיצוב עשויה להימשך זמן רב יש חשיבות בכימיה ותקשורת גבוהה עם איש המקצוע בו תבחרו. בפגישת הייעוץ כדאי לבקש תיק עבודות, על מנת להתרשם מהסגנון העיצובי ולדעת האם הוא מתכתב עם הסגנון אותו דמיינתם. מבחינת סגנונות יש מגוון נרחב הכולל עיצובים קלסיים, או כאלו מודרניים ושימוש בפלטות צבעים שונות ואסתטיות. בהיבט הצבעוניות תוכלו להחליט האם תרצו צבעים מונו-כרומטיים החוזרים על עצמם, או שמא תעדיפו דווקא צבעוניות ובחירה בפלטת צבעים חמים או קרים. אל תתפשרו ואל תחששו אם אתם לא יודעים, עם איש המקצוע הנכון תוכלו להתייעץ על כל שלב לאורך הדרך.

  יתרונות

  עיצוב פנים בחיפה עם מעצב פנים מקצועי היא בחירה הטומנת בחובה יתרונות רבים. כאשר איש מקצוע אחראי על הפרויקט תוכלו לדעת כי הצוות המקצועי שאמון על  ביתכם הוא המקצועי ביותר. מעצב פנים מומחה יידע להגיד לכם איפה נמצא הריהוט הכי שווה המותאם להגדרות התקציב שבחרתם מראש ויחסוך לכם זמן יקר. וכמובן כי הבחירה במומחה תהפוך את ביתכם להכי יפה ונוח על פי הצרכים המדויקים לכם, תוך התאמה לאסתטיקה משגעת שתמקסם את יתרונות המרחב.

  המשרד שלנו

  סטודיו קרן אור- אדריכלות ועיצוב פנים מהמובילים בארץ בתחום ההום סטיילינג. קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ובואו נצא יחד לדרך משותפת. עבורנו הדרך חשובה בדיוק כמו התוצאה, אנו מתחייבים על עבודה מקצועית בשיתוף פעולה מלא והקשבה לצרכים שלכם.

  אני רוצה להזמין שיחת יעוץ

  מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט