אני רוצה לשמוע פרטים נוספים מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  איך מתחילים ללמוד קורס סטיילינג?

  אם בא לכם ללמוד איך לשדרג כל חלל, מבלי לערוך בו שינויים מבניים מרחיקים לכת- קורס הום סטיילינג זו תוכנית הלימודים בשבילכם. נלמד יחד איך לעבוד עם מרחבים, צורות, צבעים ותאורה. תוך מספר מפגשים תוכלו לצאת עם טכניקות חדשות שניתן ליישם בביתכם, אך כמובן- ממש לא רק. הבחירה בהום סטיילינג כמקצוע היא בחירה רווחית הנדרשת לפרויקטים רבים ומגוונים. אם אתם מחפשים תוכנית לימודים מוצלחת באווירה מקצועית וקשובה, הגיע הזמן שתכירו את המדרשה לעיצוב – הכשרה מקצעוית להנדסאים ומעצבי פנים.

  למי מתאים הקורס?

  קורס הום סטיילינג מתאים לכל מי שיש בו סקרנות ותשוקה לתחום האסתטי והעיצובי. תוכנית הלימודים מתאימה למגוון גילאים ולמתחילים וחסרי ניסיון, או למתקדמים שכבר רכשו מספר טכניקות בתחום. אורך המפגשים הוא שלוש שעות והקורס כולל שישה מפגשים. מדובר בהתחייבות שניתן להכניס בתוך שגרת היומיום העמוסה, וליהנות מכלים שניתן להשתמש כבר במהלך הלמידה. מובן כי ניתן להירשם בין אם אתם מעוניינים בתחום כתחביב, או שוקלים להפוך זאת למקצוע.

  תוכנית הלימודים

  קורס הום סטיילינג  כולל תוכנית לימודים האורכת שמונה עשרה שעות. במסגרת הלמידה נתרגל באווירה קשובה ונינוחה את השימוש בעין האסתטית שלנו. לכל אחד מאיתנו טעם ייחודי לו, אך הרבה מאיתנו לא חשופים למספיק סגנונות ומתקשים להבין מאיפה להתחיל. בקורס נלמד איך מתבוננים בחלל ומצליחים למפות את היתרונות והחסרונות הטבעיים הטמונים בו. כל מרחב יכול להשתדרג רבות אם נתאים את העיצוב לזרימה הטבעית שלו, בלימוד תגלו כי יש למרחבים שונים היגיון פנימי משלהם, שניתן להשתמש בו כדי למקסם את הפוטנציאל של החלל. נלמד עוד על צורות, צבעים, סגנונות שונים וההבדלים ביניהם ואיך ליצור מיקס של עיצוב אסתטי עם הקריצה האישית שלכם. גם אם מעולם לא עסקתם ביצירה, אין סיבה לחשוש, בכל אחד מאיתנו יש את הפן האסתטי- אצל חלקנו פשוט צריך להתאמץ קצת יותר כדי לחשוף אותו.

  מי אנחנו?

  המדרשה לעיצוב – הכשרה מקצועית להנדסאים ומעצבי פנים ממרכזי הלמידה הגדולים ביותר בתחום העיצוב. אצלנו תרכשו טכניקות פרקטיות ליישום, ותוכלו לצאת לדרך יפה יותר מאי פעם. בין אם זה עבור הבית שלכם, או עבור בתים אחרים- אל תוותרו על ההזדמנות ליהנות מהבנה משודרגת אודות תחום פרקטי ויצירתי זה.

   

  אני רוצה להזמין שיחת יעוץ

  מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט